Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: -37,38%

Re: Skad sie wziely takie wzrosty

Zgłoś do moderatora
Wzrosty są bo:

1. Nie ma podaży. Historycznie ludzie kupowali akcje nawet po >20 zł wg obecnych cen (scalenia). Wystarczyło aby kupujący kupili akcji za ok. 30 tys zł, aby kurs urósł 3-krotnie. Jeśli ktoś zdecyduje się zainwestować kolejne 10 tys, cena może już wynosić > 3zł. A jak 100 tys, to będzie znacznie więcej.

2. Spółka jest w przededniu "czegoś". To coś to zakończenie przeglądu opcji i ogłoszenie "czegoś" co spółka będzie robić dalej. Może jakiś inwestor, może jakaś znacząca umowa. Ale skoro goście przejeli tą spółkę, wyczyścili kilka mln. zobowiązań, to muszą mieć na nią jakiś pomysł, który właśnie dopracowują. Bilans już jest czyściutki. Ci co teraz kupują ryzykują, ale jeśli to "coś" się pojawi, spółka wróci na dużo wyższe poziomy cen i nikt nie będzie pamiętał że w marcu kosztowała 50 groszy, czy nawet 1 zł.

3. Mają dużą wartość księgową, ponad 20 mln. To jest 4 zł / akcje! To są akcje Sparka (NewConnect), który też jest uśpiony, ale nikt go nie olał. Apollo ma bardzo dużo ich akcji. Jesli w Sparku zacznie się dziać - odbije się to na Apollo. Własciciele Apollo posiadają de facto Sparka, więc zalezeć im będzie na odbiciu. Prezes zadeklarował że wychodzi ze Sparka żeby w 100% pracować na Apollo. Więc może komuś go sprzedadzą, w końcu to oni sprzedali Gravitona do Reino (kurs w jeden dzień urósł z 0,60 na 1,60 zł).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APOLLO 0,00% 0,91 2022-07-01 15:26:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.