Dnia 2021-01-07 o godz. 07:32 ~RJ-07 napisał(a):
> Ja pamiętam jak było po 60 zł to pg pisał że warto sprzedać bo spadnie na 55 zł, ciekawe że najlepiej wychodzą Ci którzy nie czytyaja takie pierdylenja tylko trzymają. Dla mnie wzrosty nie muszą być szybkie, po co mam wskakiwać jak małpa i wyskakiwać po chwili, żeby zgolić 15 procent, preferuje zyski po 200 procent nawet jeśli ma to zająć duzo czasu. Tutaj jeszcze nigdy się nie zawiodłem na spółce.
rj no i jak tam mistrzu twoje typy, kiedy łotpał ???, dane w sobotę ciekawe dlaczego nie na dzień sesyjny czyżby miały być tak dobre że papier otworzy sie luką ciekawe tylko w jakim kierunku ?