widać że ebidta ze względu na niski kurs dolara spadnie okrutnie kw/kw co już było widać poprzednio kw.kw , a myslałem że do okolic 115 zł dociągną tak dla podwójnego szczytu ,ale zdechło na oko 110 .
Rok 2021 będzie czasem energetyki , tak zdołowany sektor, że nikt go do niedawna nie tykał, a tu proszę enea, tauron pomyka , że aż miło
Niestety trzeba widzieć kiedy wyskoczyć jak kolega przede mną pisał , tu książkowy przykład daje cdprojekt witanie się gąska maiło kiedy działa na dłużej niż 2 dni