dobre przydatne żródło dzieki , myślę ze nie powinna ta ostatnia wiadomość niepokoić akcjonariuszy zbytnio. Zyski sie realizuje, upłynnia, może to być też pozytywne strategiczne zagranie dla dobra firmy, szerszego zasięgu, jakiejś synergii biznesowej kto wie. Nie zapominajmy też ze żyjemy w trudnych czasach każdy kalkuluje ryzyko i dywersyfikuje