Mat, masz całkowitą rację, poza jednym, a mianowicie oni od Turków nic nie kupili i nie kupią, bo nie mają żadnej kasy. A swoją droga, nie mają nic, nic nie umieją sprzedać, niczym nie handlują, a niby to ich podstawowa działalność, nic nie produkują, bo i gdzie i z czego, więc na czym oni chcą zarabiać...? Pewnie na pisaniu bajek, jak do tej pory. Nawet gdyby w tych dronach była część prawdy, to kto i ile i za co moze im zaplacić? Chyba jakieś drobne na utrzymanie tego biura i komputerów, aby mogli dalej wypisywać niezliczone espi i śmieszne posty na X.