Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,75 zł , zmiana od tamtej pory: -12,17%

Re: Seria EE - co dalej?

Zgłoś do moderatora
Cel zakupu działki przy Irysowej we Wrocławiu ponad 20 tys meròw był inwestycyjny.
Dziś rynek nieruchomości jest w innym miejscu cenowym niż kilka lat temu a przy tym została wybudowana droga a na dwòch sąsiednich działkach powalstaly inwestycje Agaty meble i fanuca.

Pytanie jest takie.
Skoro efekt nie ma zamiaru tam nic budować czy dziś jest dobry moment na zrealizowanie tej inwestycji?

Pytanie drugie na sprzedaż aktywòw musiałoby się zgodzić porozumienie akcjonariuszy pod jakimi warunkami by się zgodziło np. spłata kredytu? Dywidenda?

Jaki zarząd widzi sens dalej trzymania tej działki? Inny cel?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EFEKT 0,00% 5,05 2025-10-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.