Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: "SERENITY zyskuje kolejnego znanego inwestora" - artykuł

Zgłoś do moderatora
Przepraszam , że się mądrzę , ale czy KTOŚ myśli na tym forum ??????
1. Alianz dostali po 0,20 pogonili po 0,40
2. mLife dostali po 0,10 gonia po 0,20 -0,18
3 następny inwestor dostanie po 0,05 pogoni po ,0,10
4 kolejny następny ""inwestor"" dostanie już za darmo .
Czy tego chcemy ??
Napisałem " dostali " , bo jak mniemam na giełdzie się inwestuje a nie kupuje na podstawie umów cywilno-prawnych , chyba , zę się mylę ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERENITY -25,00% 0,03 2012-07-04 16:27:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.