Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: SERENITY - List do akcjonariuszy spółki

Zgłoś do moderatora
Nie wierzę w ich ani jedno słowo.
Teraz być może zacznie się odbudowywanie wizerunku. Marnie oceniam funkcjonowanie tej spółki pała z wykrzyknikiem. Zero transparentności tylko puste słowa. Pytania proste, które padną napewno :
- Czy prawdą jest, że zarząd wiedział o niekorzystnej sytuacji finansowej spółki ? I mimo wszystko świadomie wprowadzał w błąd akcjonariuszy ?
- Dlaczego mimo 5 dniowego okresu odwoławczego nie złożono do GPW wniosku o ponowne rozpatrzenie powodu zawieszenia akcji ?
- Czy prawdą jest, że zarząd wie, kto jest większościowym akcjonariuszem spółki ? I podejmuje zobowiązania finansowe bez informowania akcjonariuszy ?
- Jakie decyzje finansowe zostały podjęte przez zarząd w celu polepszenia sytuacji finansowej spółki ?
- Czy opinia biegłego rewidenta była uwzględniana przy sporządzeniu raportu rocznego spółki ? Dlaczego nikt się nie podpisał pod sprawozdaniem finansowym ? Jakie są tego powody ?
- Dlaczego spółka nie powołała prokurenta w celu usprawnienia działań rady nadzorczej ? Mógł to zrobić zarząd w ciągu 5 miesięcy od zawieszenia notowań spółki !
- Z jakiś środków mają być skupowane akcje od mniejszościowej masy akcjonariuszy ? Z własnych ? Czy z kolejnych emisji ?
- Jaki jest stan zaawansowania budowy kolejnych ośrodków rehabilitacji dla pensjonariuszy ? Jaki jest stan zaawansowania kolejnych ośrodków spokojnej starości ?
- Proszę o przedstawienie aktów notarialnych świadczących o posiadanych gruntach pod budowę kolejnych :ośrodków:
- Proszę o podanie nr. pozwolenia na budowę ........ ośrodków budowanych !
- Proszę wykazać dokumenty świadczące o pakiecie większościowym ancasti investment ! Kto jest założycielem tej spółki ? I kiedy została ona założona !
Uwaga !! Jeśli w okresie kwiecień 2012 do teraz to mamy tu do czynienia z jakim kapitałem ?
- Jaki jest majątek spółki wynikający z emisji akcji ?
- Czy zarząd sprzedawał akcje uprzywilejowane ? Z klauzulą nietykalności pobieżnej ?
Dla niewtajemniczonych takie pojęcie istnieje.

Te i inne pytania na pewno padną. Tylko że już po stronie temidy. I ktoś musi na nie udzielić odpowiedzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERENITY -25,00% 0,03 2012-07-04 16:27:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.