Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: SERENITY - List do akcjonariuszy spółki

Zgłoś do moderatora
dokładnie jest tak jak piszecie, spróbujcie dodzwonić się do spółki albo prezesa albo otrzymać coś na maila, to odpisze że jak główny udziałowiec wyrazi zgodę to wtedy coś będzie wiadomo, ale nie miejmy złudzeń, prezes kombinuje jak koń pod górkę
jakoś nie zamieszcza nigdzie komunikatów o zawieszeniu notowań i o wykluczeniu spółki ,z obrotu , ostatnie info mówi o odejściu z serenity słupa prezesa niejakiego czuchy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERENITY -25,00% 0,03 2012-07-04 16:27:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.