Dnia 2015-01-15 o godz. 10:13 ~wodorek napisał(a):
> uuuuu ksero widzę że strasznie ze stresowany ,już tor mu wychodzi
> galotami.
> bubbubu bububbubububuhahaahahahahahaahahahahah.
analfabeto napisz najpierw na kartce daj sołtysowi do sprawdzenia a potem pisz publicznie i się nie kompromituj hehehe :
http://sjp.pl/zestresowany