Dnia 2015-01-15 o godz. 09:57 ~wodorek napisał(a):
> pewnie że tak sternik wie co robi ,dzisiaj 76-77 a jutro 55 -56,
> tylko ksero jeszcze trawi ten torf, bo inni już mają dość.
> bubbubububbubububububhahzahaahahahahahaahahahah.
analfabeto PENHEŻOWY wyzerowany na cacy , chcesz porównywac sie z wujkiem ksenonem?
trzeba mieć pieniądze ,zeby grać
wiesz jak wyglądają pieniądze? hehehe