Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,39 zł , zmiana od tamtej pory: 464,75%
Nie zrozumielismy się Zaxy, byc moze nie wyrazilem się jasno. Mówiac że szemrana nie miałem na myśli tego jak wygladają ich relacje inwestorskie i tego jak traktują akcjonariouszy. Byc moze ta spolka daje Ci zarobic krocie, kurs rosnie i placi sowitę dywidendę. Mówiac szemrana miałem na mysli to jak prowadzi swoj biznes. Zadalem sobie bowiem trud by poczytac na forach jakie stosuja metody by dany dług ściągnąć, o tym, że te działania często sa na granicy prawa, a czesto niezgodne z etyką. Idąc tym tropem dalej...biorac pod uwagę fakt, że był czas w latach 2012-2014, że Wikana sadzila się z podwykonawcami, zwodzila klientow kolejnymi terminami, że uchylala się od poprawek, ze Bogacki chował się w pokoju przed wscieklymi klientami to tak... Wikana też swego czasu była szemranym deweloperem. Na szczescie trochę się od tamtego czasu zmieniło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIKANA -1,88% 7,85 2025-10-13 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.