Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Sanacja

Zgłoś do moderatora
Spółka złożyła dwa wnioski; sanacje i upadłość. Skoro jest sanacja, znaczy się, że sytuacja jest lepsza. Sanacja chyba zablokowała ewentualną windykacje ze strony KOWR. To jest ogólnie ciekawe - kto co i dlaczego zrobił w KOWR, żeby jednak nagle wyegzekwować spłata z Eskimosa; tak było duże opóźnienie, ale rynek zmieniał się na korzyść Eskimosa....
  • Sanacja Autor: ~BJP
  • Re: Sanacja Autor: ~bronek
  • Re: Sanacja Autor: ~Inwestor
  • Re: Sanacja Autor: ~BJP

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESKIMOS 0,00% 0,28 2020-08-04 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.