To nie ma znaczenia dokąd dobije, ale każdy wie że dobije gdzieś
Wszyscy myslę, że zgodzę się ze mną, iż realizacja punktu 4 i rozpoczęcie 5 (co nastąpi za kilka sesji) spowoduje mocny ruch w górę.
Dlatego nie jestem po stronie tych co wierzą w kredyt ani tych co w go nie wierzą ale po tej że będzie można w najbliższym czasie ugrać sporo.
Owszem kurs spadł do 0.3 tam się kisił długo (konsolidacja) niejedni stracili nerwy na tym czekaniu, było ryzyko że już skończył się sen o kredycie.
A tutaj niespodzianka, czekają nas znowu piękne infa i to już takie końcowe (tzn ostatnie szanse na wzrosty przed niewiadomo czym) dlatego będzie to jakby to nazwać ostateczny harmonogram otwarcia nowych szczytów. I tyle potem spółka potem umrze bo już nie będzie pod co grać nawet jeśli ten kredyt otrzymają, co wydaje się być wątpliwe