Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,56 zł , zmiana od tamtej pory: 16,07%

Re: rynek chwilówek

Zgłoś do moderatora
teraz to można zaciągnąć pożyczkę w sobotę w nocy, czy kiedy tylko chcesz. nigdy nie byłam zwolennikiem chwilówek, jednak sytuacja mnie do tego zmusiała. potrzebowałam na szybko kasę i to już w sobotę. zepsuła mi się kuchnia i nie było jak gotować, a w niedzielę gości miałam. oczywiście wszystko w jednym czasie. w sobotę rano szukałam gdzie znajdę pożyczkę i trafiłam między innymi na ten artykuł (https://chwilowo.pl/chwilowki-24-7/). Stres był, ale w sobotę po południu pieniądze już miałam. Też na wonga się zdecydowałam, dobrze mi się oni kojarzą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIERZYCL 0,00% 0,65 2020-01-27 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.