Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: 25,83%

Re: Ryczę:(

Zgłoś do moderatora
Rok przed premiera INKWIZYTORA, ale po drodze wyjdzie HOTEL REN.(1q23) oraz SERUM w EA. Coraz wiecej materialow bedzie sie pojawiac - gameplaye, trailery, moze zawitaja na AUTUMN STEAM FEST. Będzie to wspomagalo kurs, widac juz promyki nadziei dla gamedev na NC. Kapital spekulacyjny szuka okazji i na szczescie widac zainteresowanie THE DUST. Sądzę, że jeszcze w tym roku czeka nas tu podjazd w okolice 18-20 i to niebawem. Niech sie chłodza oscylatory, STOCH i Williams juz jest nisko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 0,00% 15,10 2023-06-09 09:29:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.