Dnia 2026-06-23 o godz. 15:36 ~Marian napisał(a):
> Nie trzyma się kupy to co piszesz. Pobrali za 2,50 żeby się prześcignąć kto więcej straci i sprzeda taniej tak? Hans zaczynam naprawdę myśleć że jesteś chory psychicznie...
Marianku ty juz zdaje sie dostales 30% po garbie ?
Nie wysilaj sie…Nie gon za rozumem bo ten byl szybszy i ci nawial