Dnia 2026-06-23 o godz. 14:37 ~Marian napisał(a):
> No to jak trzeba ożenić tyle akcji to potrzebna jest konkretna winda w górę aby sprzedać jak najdrożej frajerom. Czy wariaty chcą sprzedać jak najtaniej ? Hans wykaż się odrobiną intelektu
No wlasnie sie przeliczyli.
Pobrali z samej emisji 28 mln akcji ze beda frajerzy pompowac. Tylko jest problem. Sa rozproszeni. Nikt nie przekroczyl nawet 5% i teraz jeden drugiego bedzie sie bal ze zacznie sypac wiec czekaja tylko na frajerow z palcem na S.
Pomysl dlaczego na 10 mln wogole nie bylo chetnych po 2.5zl.