Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ruszamy

Zgłoś do moderatora
Generalnie to wszystkie wykresy mozna sobie wsadzic gdzies w przypadku ODL. Cala Analize techniczna tez.

NIe mozna analizowac spolki ktora ma tak niski obrot ... Bo to nie jest 'analiza rynkowa'

NIe mowiac juz o dziennym ... Co tutaj analizowac jak za caly dzien bylo 10 tranzakcji na spolce...

Wiecej powiem .... ja moge powiedziec cos od siebie... ze gdybym wywalil swoje akcje to kurs spada o 3% w moment ... a jestem tylko jednym akcjonariuszem.

Trzeba zdac sie jedynie na moze wzrosnie/moze spadnie :) Moim zdaniem a o 8 zl to nawet nie mysl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 1,39% 8,78 2023-01-27 14:48:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.