Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,08 zł , zmiana od tamtej pory: 6,53%

Re: Rozpaczliwe zbijanie ceny algorytmem

Zgłoś do moderatora
pamiętaj że tu jest sporo bajkopisarzy i cwaniaków. Odpowoedz sobie co możesz zweryfikować i tyle.
Ja uczciwie powiem że warto pkpc obserwować i wymieniać się tu na temat tego spostrzeżeniami. A jak chcesz zdecydować co zrobić z kapitałem za pomocą forum... to życzę powodzenia :)))) Można wejsć na fora innych spółek ... spotkać tam niektórych stąd cwaniaków którzy namawiają na różne rzeczy np ten co go Black polecał Qgen na Azotach ... robi zamieszanie takie same jak tu i na innych spółkach :))))))
Tutaj niech zarząd pracuje i robi swoje. Wyniki trzeba obserwować w tym roku. Deklaracje są że będzie bez strat :))) a może spółka zaskoczy :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 0,07% 15,00 2026-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.