Pytanie było retoryczne. Pozycja zajęta, amunicja to 25% mojego portfela. O zamówienie się nie martwię, MON ma do wyboru pocisk od PGZ za 30 tys. PLN albo za 17 tys. od Niewiadowa. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą kupować pociski Niewiadowa od Niemców albo Czechów za 25 tyś PLN sztuka. Bo jak mówił Macierewicz " nie będę tuczył prywaciarzy ".