Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,14 zł , zmiana od tamtej pory: 1,91%

Re: Rośnie cena parafiny

Zgłoś do moderatora
Nawiązuje do tego, że od 6-7 dni jest masa artykułów na temat sytuacji z parafiną i zniczami. Bardzo mi się to podoba, bo wszystko rozchodzi się o popyt. Jeśli popyt będzie utrzymany, to Polwax może na wyższej marży ładnie zarobić.

A jeszcze ciekawiej się zrobi jak będzie się tak samo pisało a propos przygotowań do blackoutu lub innej kryzysowej sytuacji.
Putin może tutaj sporo namieszać. Szwajcarzy już ostrzegali i zachęcali do zakupów świec, może przyjdzie i czas na Polskę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX -0,93% 3,20 2022-11-28 10:27:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.