Dnia 2024-03-16 o godz. 11:22 ~Alek napisał(a):
> Nie mam zamiaru tykac tego scierwa. Ale jezeli o kwotowaniu mowa. Spokojnie otworzy sie w pon ponizej 10k. Tak zwany no brainer. Kto mieczem wojuje...
Pewnie że nie zamierzasz, charytatywnie naganiasz na spadki do tego skacząc po trumnach zabitych niewinnych ludzi. Na szczęście w poniedziałek już cię tutaj nie będzie.