to jest rozsadek zarządu ,nie zrezygnowali tylko przełożyli ,a poza ym na razie nie wiadomo jakie skutki będą więc trzeba być przygotowanym, a przygotowanym to nie znaczy przegranym tylko wygranym ,obroty za 1 kw nie spadną ,zysk wzrośnie ,a za 2 kw obroty spadna ale zysk pozostanie taki sam