Standardowo podają taką cenę żeby ktoś się przestraszył, ale nie wiem czy to na kogoś działa... Spółka zarobiła w 2021 roku ponad 8.5 zł na 1 akcję. Ok, może spadnie do 13-14 zł jak zrobi to spekuła, albo już po odcięciu dywidendy, ale gdyby podwali taką cenę, a nie 9 zł, to nikt by się nie bał.