Dnia 2026-06-16 o godz. 17:45 ~Lejs napisał(a):
> ...nie no widzę że to już niżej nie spadnie.Ustawilem się właśnie na 29.20 na jutro... czwartek już powyżej 30 PLN..Ruszamy z koksem
Ja nie mam już wolnych środków na zakupy. Wiem, że szybko takich wzrostów, jak na Modivo, nie będzie. Ale kiedyś to nastąpi. Szansę na wielką wygraną mam, przynajmniej teoretycznie dużo większą, niż w Lotto.