Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: rodzinka Orla

Zgłoś do moderatora
Po co mi ten bubel, jak mają wysokie pensje :). Muszą ciągnąć to jak najdłużej :).

"W I półroczu 2014 roku Orzeł S.A. w upadłości układowej zaprzestał operacyjnej aktywności w branży handlu oponami samochodowymi. Efektem tej decyzji był 70% spadek przychodów generowanych przez podmiot dominujący

Ograniczono o ponad 10% koszty ogólnego zarządu."

CIEKAWE KTO TYLE KOSZTUJE ??? :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -6,02% 2,50 2022-01-18 12:52:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.