Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Roczny 21.03.2014

Zgłoś do moderatora
Szacowałem zysk netto sporo wyższy, bo 800-900 tys.zł, więc przestrzeliłem, bo jest "jedynie" 687000zł, czyli w 1Q 2014 zaksięgują ładną sumkę.
Wiadomo też już jakiej wysokości będzie dywidenda - 5gr brutto, czyli jakieś 4 gr/akcja na łapę:).
Mimo, że liczyłem na wyższe kwoty to nie jestem zawiedziony, bo spółka pokazała, że jest świetną pozycją/inwestycją do portfela na dłuższy czas/termin.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -2,38% 20,50 2022-07-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.