Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Roczny 21.03.2014

Zgłoś do moderatora
Dnia 2014-03-18 o godz. 19:11 ~thx napisał(a):
> Mam nadzieję że będzie dobry!!!

Zakładam, że zysk netto za 2013 będzie wyższy niż w latach ubiegłych i strzelam w poziom 800-900 tys. zł, bo trzy kwartały jest ponad 620000zł, a 4Q... i 1Q w ich wynikach wygląda najlepiej.
Założenie może nazbyt optymistyczne, ale jak spadać to z wysokiego konia, a nie z kucyka:).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -2,90% 20,10 2022-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.