tu nic nie będzie,bo to spolka pod ubieranie leszczy.wypuszcza papier po 10 gr i po 10 gr sobie sprzedają,wiec wypuszczają co 3 mc milion pln dla siebie.premier nie będzie,bo te gry jak i dev teamy dawno przeszly do konkurencji za 2 mc będzie przesuniecie premier na 2Q i tak do zesrania