Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,10 zł , zmiana od tamtej pory: 12,86%

Re: Robin hood

Zgłoś do moderatora
No i tu jest pies pogrzebany. Gdy sie rozmawia z kims z Polski, czyta wpisy itp. nie sposob niezauwazyc poprostu iz kazdy ma juz zakodowane ( dobra zmiana sie klania) , ze za kazda reakcja musi sie kryc jakis kant, jakis przekret, jakies podwojne dno.
Ta deklaracja jest w polskim biznesie tak wyjatkowa , ze nie przypominam sobie podobnej.
Podwojne dno? tak korzysc . Bo motywacja autentyczna ,to zaangazowanie , a to oczywista korzysc. Ludzie doceniaja takie gesty. Wiem co mowie. My robimy podobnie. Firma bez ludzi , ktorzy sie z nia identyfikuja zwija sie. Taki truizm. Tylko , kto w PL ( z wlasnej kiedzeni! bo oczywiscie z budzetu, pomocy i za cudza forse chetnie ) to robi?
Chapeau

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,51% 58,80 2021-09-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.