Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,10 zł , zmiana od tamtej pory: 16,51%

Re: Robin hood

Zgłoś do moderatora
Hello, weź przemyśl człowieku swoje życie. Prezes oddaje swoje pieniądze a ty z takim tekstem wyjeżdżasz. Nie każdy kradnie, oszukuje, myśli jak cię naciągnąć. Większość ludzi jest dobra, a gest PP jest mega, etycznie i biznesowo. Szkoda życia na jakieś teorie spiskowe albo trollowanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,14% 60,70 2021-09-23 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.