I rośnie do 7zł i ciągle trzymasz, potem spada o 50% tak jak mówiłem czyli do 3,50 zł - bo akurat jest korekta, wtedy ogłaszają dywidendę np. na 50 groszy , bo ma być niby większa, wtedy krus się kisi tak jak teraz i nie chce rosnąć - po odcięciu jest 3zł , a ty dalej kupiłeś po 4zł, więc chyba reszty nie muszę dopisywać :)