Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Renhold kontra Union ws. Lipiński

Zgłoś do moderatora
Widzę, że powoli plotki zaczynają przeradzać się w informacje.
Dla wszystkich, którzy niedoczytali - Union domaga się od Reinholda 10,6 mln EUR. Dla tych którzy się nie orientują - Reinhold dostawał kasę od Uniona na budowę i nie bardzo wiadomo co z tą kasą robił. Teraz Union musi dokończyć budynek we własnym zakresie, a do tego ma straty związane z utratą najemców. Ta kwota roszczeń jeszcze na razie się nigdzie nie pojawiła w sprawozdaniach. To potencjalny dodatkowy problem.

Do tego wynik za 1 kwartał będzie znowu 1-2mln EUR straty, bo przecież nic nie zrobili, a wpływów nie ma. To oznacza kapitał własny w okolicach "0"

Przestrzegam wszystkich przed wierzeniem w jakieś deklaracje o przejęciu spółki, którą bardziej się będzie opłacało zbankrutować i zainwestować. Wy zapakujecie się w akcje, a oni tylko deklarują.

Zanim sie nie dogadają z Unionem, to nie ma co nawet patrzeć na to badziewie. Póki co lecimy na moją trójeczkę ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD 0,00% 0,22 2021-09-17 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.