Należy odróżniać myślenie życzeniowe od stwierdzenia faktów - do wybicia z trójkąta nie doszło. Poziom wsparcia znajdujący się na linii trendu został wybroniony, AD pierwszy raz od ponad miesiąca ruszył na ostatniej sesji do góry, stochastic i macd dały sygnał kupna, przebiliśmy na podwyższonym (w porównaniu do ostatnich sesj) wolumenie 1,01 (23,6% fibo) oraz 1,02, które mogło stanowić teraz poziom oporu. Nie ma sensu wróżyć i się targować czy będzie 1,6 czy 1,8. Jako, że testowaliśmy ostatnio linię trendu i udało nam się wybronić z tej sytuacji, teraz naturalnym ruchem powinien być ruch w kierunku 1,18, a następnie przebicie 1,21. Jeśli do tego dojdzie, będzie można gdybać co dalej.