Moze powtorzy sie historia z Optimusa? Ha, ha.To jest giełda i każdy scenariusz jest możliwy. Gra pod uklad, ktory z tygodnia na tydzien staje sie faktem jest doskonalym pretekstem pod solidne wzrosty dla kapitału spekulacyjnego.
Podobno do konca kwietnia uklad ma byc faktem a spolka bedzie zdrowa jak rybka. Nasza złota rybka !!