Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,51%

Re: Rekomendacja

Zgłoś do moderatora
Po co? Oni potrafią zmienić z dnia na dzień. Z wywal do kup. Nie opierają tego na obiektywnych danych-to tylko próba gonienia rynku. zawsze zachowawcze-cena docelowa góra 20% wyżej niż kurs. Gdzie byli "analitycy" jak kurs się pałętał pod 30zł?

  • Rekomendacja Autor: ~Karol
  • Re: Rekomendacja Autor: ~sllaw72
  • Re: Rekomendacja Autor: ~Milton

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -2,51% 81,40 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.