Na /r/SaaS czy Product Hunt codziennie wychodzi po kilka nowych produktów chatbot AI, sklecone na szybko jako wrapper OpenAI. Rynek właśnie przechodzi trzęsienie w tym obszarze, opcji jest multum. Jednak koszty są też spore - to jest gorączka złota ale także walka o przetrwanie starszych rozwiązań. Na tym kasynie najlepiej zarobią MSFT/NVDA/AMD.