Dodruk pieniadza spowoduje inflacje, ktora i tak juz była wyższa. Wysoka inflacja zmniejsza export. Czyli znow mniejsze zyski.
O lokatach slysze juz od kilku lat. Niskie lokaty sa od kilku lat. Moim zdaniem gadka dziennikarska a nie realny czynnik ksztaltujacy kurs i obroty na gieldzie