Cierpliwości panie xxx.
Ja też już kilka lat czekam na przyzwoitą cenę.
Na moje oko wygląda mi na trend wzrostowy.
Obczaj sobie wykres.
Oczywiście to jest tylko moja opinia i nie musisz się nią sugerować.
Jak masz dusze hazardzisty(a masz skoro na GPW grasz) to możesz zaryzykować
i jeszcze trochę poczekać.
Pozdrawiam,kciuki trzymam i powodzenia w poszukiwaniu innego źródła dochodów
bo GPW to lipa i dziadostwo.