Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Realizacja zysków

Zgłoś do moderatora
Dnia 2026-02-18 o godz. 08:46 ~oldschool napisał(a):
> Już przyleciał pierwszy rycerz, nie zapomniałeś czasem przekleić swoich wypocin o mercatorze i cdprojekt?

A czyli ty to nie kólkowicz tylko ...kolejny nick jakiegos TROLLISKA , ktorych tu ostatnio sporo.

P.S . Jeszcze raz powtówrze ---- CDR w 2020 roku miał ZYSK NETTO ---1.15 MLD PLN w 2020 roku kapitalziacja CDr osiagneła 45 MLD PLN -----MRC miał 900 M pln zysku netto w 2020 roku i zaliczył 7.5 MLD kapitalziacji w 2020 -------i teraz co najwazniejsze ----NIE ZDZIWIE SIE jak ICE bedzie miało w 2026 roku zyski podobne Skalowo do CDR i MRC z 2020 czyli w okolicach 1 MLD PLN ....jaka bedzie wowczas potencjalna dywidenda na akcje?? Jak bedzie wycena ICE ?? ---coż czas pokaze

nie zdziwiie sie jak...... z samego CC wyjma 300 M $ ---.....:))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE -2,36% 41,30 2026-02-20 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.