Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,98 zł , zmiana od tamtej pory: -6,58%

Re: Realizacja zysków

Zgłoś do moderatora
Jakie wszystko w cenie? Nic nie wiemy, mamy tylko domysły i swoje wizje, nie twarde dane, nie znamy marzy, nie znamy skali wzrostu Breezy, nie znamy integracji salonów Samsunga i możliwych zysków z tego, nie znamy skali redukcji kosztów, nie znamy skutków dalszego uszczelniania szarej strefy w Kazachstanie i regionie, nie wiemy w jakim procencie działa już nowo wybudowany magazyn, nie wiemy jaka marze przynoszą nowe salony w USA i jaka strategia jest ogólnie na USA po możliwym sukcesie z b&o itp itd, niewiele wiemy na pewno, póki nie dostaniemy raportu wszystko jest "chyba", jedyne co to wiemy że musi być wyśmienicie skoro w końcu asbis dostaje taki popyt bo zmienia się postrzeganie, takie pytania jakie zadajesz może formułować tylko ktoś kto właśnie sprzedał albo jest totalnie naiwnym ignorantem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -2,19% 36,66 2026-02-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.