Od miesiąca brak informacji ze spółki- może pracują intensywnie nad nowymi kontraktami?
Wejście do sWIG80 jak widać nie pomaga kursowi a nawet szkodzi patrząc na dzisiejsze notowania- dziwne!!
Trzeba cierpliwie czekać na obiecane przez prezesa nowe kontrakty.
A może i dywidendą Nas zaskoczy- choć to dość dyskujyjne