Taaa najpierw niemiec sprzedal szafy do lokomotyw ktore mialy byc glowna dzialalnoscia zeby zredukowac zdaluzenie i rozwinac poszycia. Potem sie rozmyslil i kupil cadm, ktory mial byc koniem groclinu i wyprzec nierentowny biznes jakim byly poszycia. I...znowu zmiana nagle cadm sprzedany i znowu poszycia glownym biznesem znowu niby rentownym. Niemiec niech lepiej przestanie bajki opowiadac bo nikt rozsadny juz mu nie wierzy. Niech robia podbitke jak najwyzej pod wyniki i mozna mu podziekowac