Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,67 zł , zmiana od tamtej pory: 136,53%

Re: Reakcja na nową umowę!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-10-25 o godz. 23:37 ~Xxx napisał(a):
> Inteliwise zachowuje się lepiej niż rynek, jak będzie dobry 3 kwartał to zaczniemy się wspinać wyżej

Obecnie C/Z w okolicach 30. Kto to kupi ? Kiedyś inwestorzy kupowali bo spółka ma perspektywy. Celonpharma ma świetne perspektywy a kurs od 1,5 roku spada. Serinus świetne perspektywy, na minimach historycznych.
Niestety doczekaliśmy czasów, że w komunikatach ze spółek kłamstwo goni kłamstwo. Emisja goni emisję.
Dlatego dziś kupuje się fizyczny zysk na przyzwoitym poziomie.

Spółka zarobi milion w ciągu roku to i kurs ruszy w górę. Liczę na to i spokojnie czekam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.