Dnia 2023-02-22 o godz. 11:54 ~jask napisał(a):
> Dnia 2023-02-22 o godz. 11:17 ~Elchapo napisał(a):
> > A ja to bardzo lubie i przyłączam się do kwik kwik ubranych nieudaczników
> >
> > Kwik Kwik Kwik….Brawo wy.
> >
> > Hahahahahahahahah
>
> Słabiutko.
> Do kibla z nim.
Nie musisz sie wstydzic ze ubrany powyzej 20 gr robisz kwik kwik….
Nie jestes samotny. Hahahaha