Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Rating jutro

Zgłoś do moderatora
Jeśli się nie mylę, to ratingi zazwyczaj są podawane po zamknięciu giełdy.
  • Rating jutro Autor: ~Dawid
  • Re: Rating jutro Autor: ~Autor