Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,76 zł , zmiana od tamtej pory: 6,82%

Re: Raport za IV Q 2017 już dostępny

Zgłoś do moderatora
do tego ciekawostka z raportu kwartalnego:
"Mając na uwadze polepszające się wyniki Grupy, od zakończenia I półrocza 2017 MADKOM SA odzyskuje stopniowo zainteresowaniem inwestorów. Nie oznacza to że aktualna wycena spółki zadowala Zarząd Spółki. W obliczu tak dobrych wyników dynamika wzrostu kursu akcji powinna być znacząco wyższa, przez co znacząco odbiega od rzeczywistego potencjału grupy. W ocenie Zarządu Jednostki Dominującej – niedoszacowanie kursu akcji uniemożliwia podjęcie kroków związanych z dalszym rozwojem. Zarząd Jednostki Dominującej nie wyklucza podjęcia współpracy z nowymi inwestorami, którzy będą mogli zwiększyć płynność podmiotu bierze jednak pod uwagę możliwość rekomendacji na najbliższe WZA uruchomienia programu skupu akcji własnych. "
Czyli może skup podniesie wycenę spółki na giełdzie do aktualnej wartości i poziomu zysków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM -3,09% 1,88 2023-11-30 12:36:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.