Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,76 zł , zmiana od tamtej pory: 6,82%

Re: Raport za IV Q 2017 już dostępny

Zgłoś do moderatora
Zgadzam się z kolegą, styczeń na plus, widać, że wyniki z miesiąca na miesiąc co najmniej powtarzalne i w stosunku do kapitalizacji bardzo dobre. C/Z spadlo w okolice 5 i jak na dobrze funkcjonującą spolkę z tej branży z rosnacymi przychodami to jest tanio, firma bardzo dobrze komunikuje się z rynkiem i to też dla mnie duży plus, myślę, ze c/z = 8 się należy ale jak rynek wyceni akcje to zobaczymy. Osobiście wczoraj kupiłem skromny pakiet i nie żałuję, myslę, ze bedę go powiekszał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM -3,09% 1,88 2023-11-30 12:36:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.