Kajtek, myślisz, że w raporcie za 2018 r. będą pisali o sprzedaży PD na konsolach podczas wyprzedaży w 2019 r? Powoli kumuluję kapitał na moment, w którym wykonamy jak to mówi pachnący stolec ,,idealnie celny strzał'' który powinien odciąć kółkowiczów od obecnych poziomów 1x,xx PLN/akcję.